Firma nasza powstała w 1993 roku i od tego czsu rozwija się i działa na rynku krajowym. Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do pojazdów ciężarowych, autobusów, przyczep i naczep produkcji krajowej i zagranicznej. Wykonujemy naprawy pojazdów ciężarowych szosowych jak i terenowych tj. Star 266 Star 944, dostawczych i osobowych a także ciągników rolniczych.
Naszymi klientami są jednostki wojskowe, straż pożarna, zakłady komunalne oraz prywatne podmioty gospodarcze. Dysponujemy szerokim asortymentem, fachowym doradztwem, rzetelną informacją i profesjonalną obsługą. Sprawą dla nas bez wątpienia najistotniejszą jest współpraca z naszymi kontrahentami, oparta na zaufaniu i partnerstwie. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo szeroki wybór części zamiennych, nowych i regenerowanych. Oprócz dobrej jakości oferowanego przez nas asortymentu i wykonywanych usług gwarantujemy niskie ceny, rabaty, promocje oraz zapewniamy dostawę towaru własnym transportem lub za pośrednictwem firm kurierskich.

 

Ponadto aby możliwie dobrze realizować usługi i dostawy dla naszych klientów oraz dla własnego, ciągłego doskonalenia w 2011 roku  wdrożyliśmy Systemy Zapewnienia Jakości. Wprowadziliśmy procedury określone normą ISO oraz AQAP - standaryzacyjnych publikacji NATO dotyczących SZJ przy kontraktach dostaw i usług dla instytucji wojskowych.

iso n aqap n